صفحه اصلی / ترکیه / اسنپ در ترکیه، تاکسی های اینترنتی ترکیه+دانلود اپلیکیشن

اسنپ در ترکیه، تاکسی های اینترنتی ترکیه+دانلود اپلیکیشن

اسنپ در ترکیه یا در واقع تاکسی های اینترنتی ترکیه یا تاکسی های انلاین ترکیه. به این دلیل عنوان این مطلب را اسنپ در ترکیه قرار دادیم که درک این مطلب برای شما ساده تر گردد. عموم مردم تاکسی های اینترنتی در ایران را با عنوان اسنپ می‌شناسند. این تاکسی های اینترنتی به ارزان بودن و در دسترس بودن در ترکیه معروف هستند. هزینه های حمل و نقل در ترکیه علی الخصوص هزینه تاکسی نسبت به ایران بسیار گران‌تر است. پس برای اینکه سفری ارزان به ترکیه داشته باشیم لازم است به جای استفاده از تاکسی در سطح شهر از تاکسی‌های اینترنتی ترکیه یا تاکسی‌های انلاین ترکیه استفاده کنیم.

مزایای استفاده از تاکسی های اینترنتی ترکیه:

استفاده از این تاکسی‌های انلاین ترکیه چندین مزیت دارد، قبل از انجام سفر براورد هزینه می کنید، هزینه کمتری نسبت به تاکسی های شهری پرداخت می‌کنید، نوع ماشین و کلاس ماشین ها را خودتان با توجه به نوع سفرتان انتخاب میکنید و نهایتا اینکه به راحتی و در هر جای شهر در دسترس شما خواهد بود.

در این مطلب شما با انواع تاکسی‌های اینترنتی ترکیه، چگونگی استفاده از این تاکسی‌ها، شرایط ثبت نام در این اپلیکیشن ها و… آشنا خواهید شد. به دلیل مشکلات موجود برای استفاده و دانلود این اپلیکشن ها و برای راحتی و سهولت دسترسی شما عزیزان به این تاکسی‌های اینترنتی ترکیه میتوانید اپلیکیشن‌های تاکسی‌های اینترنتی را با لینک مستقیم در وبسایت دقل دانلود و استفاده کنید.

تاکسی اینترنتی ترکیه،تاکسی انلاین ترکیه
Turkey Online Taxi
Turkey Online Taxi
تاکسی اینترنتی ترکیه

در ترکیه نیز همچون ایران تعدادی تاکسی‌های انلاین و اینترنتی وجود دارد، ولی ما در این مطلب سه مورد از مهمترین، بهترین و در دسترس ترین این سرویس‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

1- تاکسی انلاین بی تاکسی (Bitaksi) :

بی تاکسی در واقع یک شرکت اینترنتی میباشد که در سال 2013 تاسیس گردید و با طراحی اپلیکیشن درخواست انلاین تاکسی فعالیت خود را در زمینه تاکسی‌های اینترنتی ترکیه اغاز کرد.

بی تاکسی تاکسی انلاین ترکیه،Bitaksi Turkey Oline Taxi
Bitaksi Turkey Oline Taxi
بی تاکسی،تاکسی انلاین ترکیه

این شرکت با دونوع تاکسی به مسافران سرویس دهی می کنند، تاکسی‌های زرد بی تاکسی و تاکسی‌های فیروزه‌ای بی تاکسی، تاکسی‌های فیروزه‌ای در واقع تاکسی‌های vip به حساب می‌ایند که در این تاکسی‌ها انواع ماشین‌های مدرن و به روز سرویس دهی می‌کنند. شما میتوانید فقط با پرداخت 15% هزینه بیشتراز سرویس‌های مدرن فیروزه‌ای استفده کنید.

تاکسیهای فیرو زه ای و تاکسیهای زرد بی تاکسی،
Turquoise Taxis and Yellow taxis Bitaksi
Turquoise Taxis and Yellow taxis Bitaksi
تاکسیهای فیرو زه ای و تاکسیهای زرد بی تاکسی

این شرکت در حال حاضر در دو شهر بزرگ استانبول و انکارا سرویس دهی می‌کند و در اینده در دیگر شهرهای ترکیه سرویس دهی خواهد کرد.

چطوردر بی تاکسی ثبت نام و ازآن استفاده کنیم؟ ( ?How to register and use a Bitaksi )

شما می‌توانید اپلیکیشن بی تاکسی را در انتهای مطلب دانلود کنید. سپس به راحتی با شماره تلفن ایران خود ثبت نام کنید. هزینه را به صورت نقدی و یا با کارت‌های اعتباری بین المللی پرداخت کنید و سفری ارزان‌تر را تجربه کنید. توضیح اینکه به دلیل عدم دسترسی به شماره تلفن ایران در خارج از کشور بهتر است در ایران بی تاکسی را نصب و فعال کنید. همچنین میتوانید در ایران با اپلیکیشن بی تاکسی براورد هزینه کرده و مسیرهای مختلف را در استانبول و انکارا بررسی کنید.

دانلود اپلیکیشن اندروید بی تاکسی با لینک مستقیم ( Download Bitaksi App For Android)

دانلود اپلیکیشن اندروید بی تاکسی از گوگل پلی ( Download Bitaksi App For Android )

دانلود اپلیکیشن ای او اس (ios) بی تاکسی برای آیفون از اپ استور (Download Bitaksi App For ios )

2- تاکسی انلاین آی تاکسی (iTaksi):

آی تاکسی یکی دیگر از شرکت‌های اینترنتی ترکیه می‌باشد که فعالیت ان در زمینه تاکسی‌های انلاین و درخواست انلاین تاکسی می‌باشد. آی تاکسی تفاوت‌هایی با دیگر تاکسی‌های انلاین ترکیه دارد که به گونه‌ای این شرکت را از دیگر شرکت‌های تاکسی انلاین متمایز کرده است .

iTaksi Turkey Oline Taxi
آی تاکسی،تاکسی انلاین ترکیه

آی تاکسی توسط شهرداری استانبول راه اندازی و پشتیبانی می‌شود. آی تاکسی در حال حاضر فقط در کلانشهر استانبول سرویس دهی می‌کند.پس میتوان از ای تاکسی به عنوان تاکسی اینترنتی استانبول یا اسنپ استانبول نام برد.به جهت ایمنی سفر و مسافران در کلیه تاکسیها دوربین‌هایی تعبیه شده که از ابتدای سفر شروع به ضبط تصاویر می‌کنند تا در مواقع لزوم و حادثه از ان استفاده گردد و به جهت حفظ حریم خصوصی مسافران تمامی تصاویر بدون صدا ضبط می‌گردد. عمده ترین تفاوت این شرکت در روش پرداخت ان می‌باشد که شما علاوه بر پرداخت نقدی و کارت‌های اعتباری بین المللی، گزینه پرداخت با استانبول کارت را نیز دارید که این نوع پرداخت برای ما ایرانیان از ان جهت که دسترسی به کارتهای بین المللی نداریم گزینه بسیار مناسبی است.

چطوردر آی تاکسی ثبت نام و ازآن استفاده کنیم؟ ( ?How to register and use a itaksi )

شما می‌توانید اپلیکیشن آی تاکسی را در انتهای مطلب دانلود کنید. سپس به راحتی با شماره تلفن ایران خود ثبت نام کنید. هزینه را به صورت نقدی، کارت‌های اعتباری بین المللی و یا با استانبول کارت پرداخت کنید و سفری ارزان‌تر را تجربه کنید. توضیح اینکه به دلیل عدم دسترسی به شماره تلفن ایران در خارج از کشور بهتر است در ایران آی تاکسی را نصب و فعال کنید. همچنین میتوانید در ایران با اپلیکیشن آی تاکسی براورد هزینه کرده و مسیرهای مختلف را در استانبول بررسی کنید.

دانلود اپلیکیشن اندروید آی تاکسی با لینک مستقیم ( Download itaksi App For Android)

دانلود اپلیکیشن اندروید آی تاکسی از گوگل پلی ( Download itaksi App For Android )

دانلود اپلیکیشن ای او اس (ios) آی تاکسی برای آیفون از اپ استور (Download itaksi App For ios )

3- تاکسی انلاین اوبر (Uber Taxi):

تاکسی اینترنتی اوبر را میتوان بزرگترین و اولین تاکسی انلاین بین المللی در سطح جهانی دانست.

کجای ترکیه می توانیم از تاکسی انلاین اوبر استفاده کنیم؟

تاکسی اینترنتی اوبر به عنوان بزرگترین شرکت تاکسی انلاین در دنیا در حال حاضر در بیش از 10000 شهر در 5 قاره سرویس دهی می کند.شما میتوانید شهرهای تحت پوشش اوبر را در لینک مقابل مشاهده کنید. (شهرهای تحت پوشش تاکسی اینترنتی اوبر)

اما این شرکت بزرگ تاکسی اینترنی در ترکیه فقط در سه شهر استانبول، انکارا و ازمیر سرویس دهی می کند.

روشهای پرداخت در اوبر بسیار منعطف و متنوع است، در تاکسی اینترنتی اوبر شما در هنگام در خواست تاکسی می توانید روش پرداخت را انتخاب کنید.در اوبر می توانید یکی از روشهای پرداخت نقدی، پرداخت با کردیت یا دبیت کارت، پرداخت با گیفت کارت و یا پرداخت با پی پال را انتخاب کنید.

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

بی اوغلو استانبول در 24 دقیقه

بی اوغلو استانبول در 24 دقیقه

بی اوغلو استانبول در 24 دقیقه ( Beyoglu Istanbul in 24 minutes ) ، تنها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

free website stats program