صفحه اصلی / ترکیه / استانبول / نقشه کلیه خطوط مترو استانبول + فایلهای pdf و jpg

نقشه کلیه خطوط مترو استانبول + فایلهای pdf و jpg

از انجایی که حمل و نقل عمومی در شهر بزرگ استانبول هزینه های بالایی دارد، میتوانیم مترو استانبول را یکی از ارزانترین، سریعترین و بهترین سیستمهای حمل و نقل عمومی شهر زیبای استانبول دانست.

با توجه به وسعت زیاد و بزرگی استانبول و از همه مهمتر ترافیک بیش از حد و کلافه کننده استانبول به جرات میتوان گفت بهترین انتخاب برای تردد و جابجایی در سطح شهر مترو بزرگ استان است.

مترو شهر بزرگ استانبول خطوط زیادی دارد، تقریبا بیشترین سطح شهر را در برمیگیرد، از میدان تقسیم گرفته تا ترمینال اتوبوسرانی (otogar)، از اکسارای تا فرودگاه بزرگ اتاترک و …

تفاوت خطوط متروی استانبول با خطوط متروی ما در هزینه و نحوه محاسبه مسیرها میباشد، هزینه بلیط مترو استانبول در زمان نگارش این مطلب حدود 2.5 لیر میباشد با این تفاوت که شما در ایستگاههای تعویض خطوط مجددا باید هزینه پرداخت کنید و گاهی اوقات در مسیرهای طولانی در استانبول باید 2 یا 3 بار هزینه بلیط پرداخت کنید.

نقشه  کلیه خطوط مترو استانبول +pdf وjpg
Metro map of Istanbul
نقشه مترو استانبول

با توجه به خطوط زیاد مترو استانبول، داشتن نقشه مترو جزو نیازهای اصلی هر توریست و گردشگری میباشد، که به شهر زیبای استانبول وارد میشود.

ما در این مطلب نقشه کلیه خطوط مترو استانبول را به همراه فایل pdf و فایل jpg آن قرار دادیم، که هر دو مورد قابلیت بزرگنمایی دارد که در انتهای مطلب میتوانید انها را دانلود کنید

شما با استفاده از نقشه این میتوانید، بهترین مسیر را با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن طی کنید.

فایل pdf نقشه

فایل jpg

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

جاذبه‌های استانبول و 34 جاذبه بی‌نظیر در منطقه بی اوغلو استانبول+تصاویر

بی اوغلو استانبول یا سلطان احمد معمولا یکی از مقاصدی است که گردشگرانی که وارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

free website stats program